Політика щодо плагіату та дублікатів

Всі рукописи, що надіслано до редакції журналу "Humanities Studies" проходять перевірку на антиплагіат за допомогою програми UNICHECK. Рукопис приймається до розгляду лише за умови унікальності не менше 80 %. Додатково унікальність рукопису перевіряється на етапі подвійного сліпого рецензування задля виявлення немашинного копіювання, а збігу результатів дослідження.

Подаючи рукопис до редакції журналу "Humanities Studies" автори гарантують, що він не був раніше опублікований та/або надісланий паралельно до редакції будь-якого іншого журналу чи в якості матеріалу конференції. Якщо авторами було надіслано рукопис до іншого журналу, вони повинні впевнитись, що рукопис відхилений або забраний з редакції цього журналу перед поданням до журналу "Humanities Studies".

У разі виявлення плагіату або дублікату статті після її публікації, редакцією буде застосовано внутрішнє розслідування для підтвердження цього факту. Усі автори будуть сповіщені про результати розслідування. Також додатково редакція може звернутись до установи, співробітниками якої є автори статті. У разі якщо факт плагіату чи дублікату статті буде підтверджено, стаття залишиться на сайті журналу та у всіх ресурсах індексування журналу з відповідною відміткою.