Конфлікт інтересів

Під час подання рукопису статті автори повинні повідомити редакцію журналу про будь-які конкуруючі інтереси. В будь-якому разі редакція вимагатиме зазначити наявність або відсутність конфлікту інтересів.

У разі наявності фінансового конфлікту інтересів, необхідно чітко вказати організації. У разі наявності особистого конфлікту інтересів необхідно чітко його описати, щоб він не міг вплинути на будь-яких осіб під час рецензування, роботи над рукописом або публікації.

Відповідальність за вказання будь-яких конфліктів інтересів до публікації несуть автори. Не дивлячись на це, редакція може звернутись до авторів або відповідних установ для уточнення питання відсутності або наявності конфлікту інтересів.

У разі якщо конфлікт інтересів буде виявлено після публікації статті та його факт буде підтверджено, відповідна інформація буде додана до статті в якості доповнення. У разі якщо виявлений конфлікт інтересів буде якимось чином впливати на інших осіб чи бути причиною судової справи, статтю може бути видалено з архіву журналу.